Bestyrelsen for Nordvestjylland afdeling

Afdelingsformand: 

Thorvald Jensen, Drakenvej 24, Kølvrå,

7470 Karup, Tlf. 97 10 18 51 -  21 74 88 51

E-mail: tj@haveselskabet.dk

Næstformand:

Grethe Opstrup, Holstebrovej 123, 
6980  Tim, Tlf. 97 33 32 92 - 61 85 64 09

E-mail: grethe.opstrup@get2net.dk

Sekretær:

Inger Kjeldal, Råsted Kirkevej 15

7570 Vemb, Tlf. 97 48 52 89 - 23 34 02 79

E-mail: ikjeldal@dadlnet.dk

Medlem: 

Anette Pedersen, Niels Juelsvej 13, Breum,

7870 Roslev, Tlf. 97 57 62 16 - 20 28 62 59

E-mail: anetteoghans@pedersen.mail.dk

Medlem:
Flemming Jensen, Åbakkevej 21,
7470 Karup. Tlf. 21 97 61 07
E-mail: fcjensen@mail.dk

Medlem:
Anne Grethe Damsgaard, Hanstholmvej 61
7700  Thistesd, tlf. 97 92 46 08
E-mail: agdamsgaard@gmail.com
1. suppleant til bestyrelsen:

Karsten Pedersen, Hvitfeltsgade 9 st. 
7800 Viborg, tlf. 20 73 73 06
E-mail: kaped@mail.dk
Kasserer (ikke medlem af afdelingsbestyrelsen): 

Thomas Uhre, Jeppe Aakjærs Vej 47,
7500 Holstebro, tlf. 97 42 41 44 - 21 72 37 55

E-mail: thomas-uhre@post.tele.dk 
 

Rejseudvalget:

Grethe Opstrup, Holstebrovej 123, 
6980  Tim, Tlf. 97 33 32 92 - 61 85 64 09

E-mail: grethe.opstrup@get2net.dk
 

Thomas Uhre, Jeppe Aakjærs Vej 47,
7500 Holstebro, tlf. 97 42 41 44 - 21 72 37 55

E-mail: thomas-uhre@post.tele.dk 

Flemming Jensen, Åbakkevej 21,
7470 Karup. Tlf. 21 97 61 07
E-mail: fcjensen@mail.dk

Udflugtsudvalget: 

Anette Pedersen, Niels Juelsvej 13, Breum,
7870 Roslev, Tlf. 97 57 62 16 - 20 28 62 59
E-mail: anetteoghans@pedersen.mail.dk
 

Inger Kjeldal, Råsted Kirkevej 15
7570 Vemb, Tlf. 97 48 52 89 - 23 34 02 79
E-mail: ikjeldal@dadlnet.dk

Anne Grethe Damsgaard, Hanstholmvej 61
7700  Thistesd, tlf. 97 92 46 08
E-mail: agdamsgaard@gmail.com

Webmaster (ikke medlem af afdelingsbestyrelsen):

Hanne Marie Halgaard, Gammelbyvej 3, Mejrup
7500  Holstebro
Tlf. 97 41 03 92 - 20 91 23 22
E-mail: hmh@adacon.dk

Medlem af Haveselskabets hovedbestyrelse: 

Hanne Marie Halgaard, Gammelbyvej 3, Mejrup
7500 Holstebro, tlf. 97 41 03 92 - 20 91 23 22
E-mail: hmh@adacon.dk

Kontonummer for afregning af køb hos Afdelingen:

 

Nordea reg. nr. 9585 kt. 5363 741 187
 
Nordvestjylland Afdeling v/ Thorvald Jensen, Tlf. 97 10 18 51, E-mail:thorvald@fibermail.dk
Lav din egen hjemmeside med mono.net